В січні розпочався Вертеп-тур, у якому різдвяна акустика поєднується зі вертепними скетчами. Від міста до міста учасники гурту прокачують акторські скіли, з кожним наступним концертом градус драматургії зростає. В лютому гурт радісно відпочиває в Буковелі, ще не знаючи, що після концерту в горах настане найбільша в його історії перерва на карантин.
Під час локдауну справ вистачає: зводиться концерт “Симфо на Платформі”, щоп’ятниці оприлюднюється по одній пісні; на ізоляції з’являються нові ідеї для чергової номерної платівки; художниця Марія Оз починає малювати кліп на нову пісню “Контакт”; виходить аудіоказка “Гупало Василь і Перший Колодязь”; стріми, діджейсети, уроки у віртуальній школі й т.д.
Влітку скасовується більшість фестивалів, в яких гурт мав виступати, але дещо таки вдається зробити - посеред віртуальних концертів з’являється і реальний. Але незвичний - вертикальний сольник в київському готелі “Братислава”. Гурт згадує, як, виявляється, приємно грати для живих людей, навіть якщо вони десь там, на балконах і дахах. Відновлюється запис нового альбому.
Восени грається декілька фестивалів, виходить сингл та кліп “Контакт”, анонсується великий концерт “Jazzy DeLuxe” спільно з біг-бендом Денніса Аду - StereoPlaza, 6 листопада. Але після більшість гурту лягає з коронавірусом. Туше.
Шоу “Jazzy DeLuxe” переноситься спочатку на грудень, а потім і на лютий. Гурт записує пісню “Хороший рік / Поганий рік”, в якій розповідає про свої враження від цього дивного року. 11 грудня виходить сингл.
Що далі? Анонсовано “Теплий Акустичний Різдвяний Вертеп” на 6 січня, після чого, судячи з усього, настає новий локдаун. Для гурту це означає активну роботу в студії - час допрацювати нову платівку, яка має вийти у 2021му. Почуємося, побачимося. Головне - будемо всі здорові!